KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898770
nr 1389 8770
Samuel Sinai
(f. 1915), Frankrike
Oljemålning, Samuel Sinai (f. 1915), Frankrike, tillskriven. Signerad Sinai 1946. Olja på pannå, 27x35 cm, oramad
Samuel Sinai, fransk konstnär född 1915.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:32:20
30/3 00:53:27
100 kr
5/4 17:31:07